Brose Sitech sp. z o.o. to wyjątkowe miejsce pracy

Artykuł sponsorowany Brose Sitech Brose Sitech sp. z o.o
Od początku 2022 roku Brose Sitech działa na światowym rynku jako niezależny dostawca systemów siedzeń. Partnerzy Brose i Volkswagen posiadają po 50 procent udziałów w spółce Joint Venture. Blisko 5 tys. pracowników pracuje w ośmiu lokalizacjach w Polsce, Niemczech, Chinach oraz Czechach.

Brose Sitech w Polsce Założoną w 1998 r. w Polkowicach spółkę tworzą aktualnie trzy zakłady produkcyjne (w Polkowicach, Głogowie i we Wrześni) oraz dwa Biura Badań i Rozwoju (w Polkowicach i we Wrocławiu). Produkty z polskich zakładów spółki Brose Sitech trafiają m.in. do Czech, Hiszpanii, Słowacji, Węgier, a także do Argentyny, RPA i Chin. Największym rynkiem zbytu dla produktów firmy są Niemcy.

Polityka zatrudnienia w Brose Sitech Przewagę na konkurencyjnym rynku buduje przede wszystkim odpowiednio dobrany personel, jego właściwe ulokowanie w firmie, przygotowanie odpowiednich warunków do ciągłego rozwoju czy stosowny system wynagrodzeń za pracę.

Brose Sitech sp. z o.o. na rynku zdecydowanie wyróżnia się polityką zatrudnienia. Potwierdzają to liczne nagrody, które firma otrzymała za działania w obszarze HR (np. Złota Statuetka i tytuł Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi przyznawane przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, Certyfikat PracoDawcy Zdrowia przyznawany przez Ministerstwo Zdrowia za ponadprzeciętną troskę o zdrowie pracowników i skuteczność we wdrażaniu programów promocji zdrowia, Certyfikat HR Najwyższej Jakości Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami), ale jeszcze lepiej widać to na przykładzie nieprzeciętnych rozwiązań systemowych i pracowniczych benefitów.

Benefity finansowe

Spółka oferuje bogaty pakiet świadczeń finansowych i pozafinansowych. Większość składników płacy całkowitej oraz benefitów to świadczenia dobrowolne pracodawcy, niewynikające z przepisów prawa pracy. Sama lista cyklicznych premii finansowych jest bardzo długa. To m.in. premia roczna, za obecność, za wyniki, premia zespołowa, świąteczna, a do tego świadczenie urlopowe.

Firma oferuje też świadczenia dodatkowe, jak zapomogi zwykłe i losowe, karty podarunkowe, świadczenie „ołówkowe”, czy nagrody jubileuszowe. Osobną pulą są nagrody wypłacane pracownikom, którzy w specjalnym programie motywacyjnym zgłaszają autorskie wnioski racjonalizatorskie, usprawniające miejsca pracy i wprowadzające oszczędności.

Nie tylko pieniądze

Spółka dostosowuje się do dzisiejszych dynamicznych realiów rynku pracy i zadbała o tzw. szeroko rozumianą elastyczność pracy. Wśród benefitów znajdują się również dofinansowania do nauki i szkoleń. Każdy pracownik ma też możliwość poświęcić 8 godzin z czasu pracy w ciągu roku na wolontariat.

Jak to wszystko przekłada się na warunki pracy?

Firma od kilku lat przeprowadza badania ankietowe wśród pracowników. Anonimowe odpowiedzi zatrudnionych pomagają m.in. ustalić obszary wymagające poprawy i wprowadzenia zmian, czy też ulepszeń. Pracownicy widzą efekty wdrażanych rozwiązań oraz chętnie i otwarcie wyrażają swoje zdanie. To najlepszy dowód na to, że podstawą prowadzenia biznesu jest wspólny dialog i przede wszystkim współpraca.

Mocną stroną Brose Sitech jest wypracowana przez ostatnie lata marka dobrego Pracodawcy, jako przedsiębiorstwa, które posiada prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia i tym samym potwierdza dbałość o procesy, które gwarantują wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz stabilne miejsca pracy. Pracownicy to najważniejszy gwarant sukcesu firmy. Dlatego też Zarząd nieustannie dba o to, żeby Brose Sitech sp. z o.o. była dobrym miejscem do pracy, przyciągającym ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Tylko w ten sposób firma może stawić czoła przeobrażeniom rynkowym i stać się liderem nowoczesnych rozwiązań.

Oferty Pracy

Praca w Brose Sitech sp. z o.o. to pasja i wyzwanie. Tworzą ją ludzie z doświadczeniem i wiedzą, specjaliści w swojej dziedzinie, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu Brose Sitech, to do Ciebie kierujemy naszą ofertę! Dajemy Ci szansę pracy w innowacyjnym, międzynarodowym i stabilnym przedsiębiorstwie.

Kogo szukamy?

Głogów

Programista
Mechanik
Operator wózka widłowego
Automatyk/Specjalista ds. automatyki
Operator urządzeń produkcyjnych

Polkowice

Specjalista ds. SAP
Specjalista ds. analiz MES
Specjalista ds. przygotowania produkcji
Specjalista ds. rozwoju personalnego
Specjalista ds. konsolidacji i sprawozdawczości
Specjalista ds. treasury Ślusarz narzędziowy
Specjalista ds. konstrukcji

Wrocław

Specjalista ds. konstrukcji
Referent ds. konstrukcji

Września

Monter-tapicer siedzeń samochodowych

Szczegóły rekrutacji na stronie:
www.brose-sitech.com
Zakładka: KARIERA
Aktualne oferty pracy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Brose Sitech sp. z o.o. to wyjątkowe miejsce pracy - Dolnośląskie Nasze Miasto

Wróć na goerlitz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie