Najświeższe oferty pracy ze Zgorzelca. Sprawdź, kogo szukają przez Powiatowy Urząd Pracy

Justyna Orlik
Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec
Zakres obowiązków: obsługa gości przy stolikach, obsługa baru i zamówień telefonicznych;
jedna zmiana 12.00- 22.00, również w dni wolne, praca wg grafiku;
w okresie próbnym umowa zlecenie;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
Chęć do pracy; uczciwość; dyspozycyjność; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana znajomość j. polskiego

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: FASHION FOOD KN2018 MICHAŁ KRYSZTOF
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Adama Asnyka 2, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki
Osoba do kontaktu: Michał Krysztof
Numer telefonu: 694 411 590
Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec Zakres obowiązków: obsługa gości przy stolikach, obsługa baru i zamówień telefonicznych; jedna zmiana 12.00- 22.00, również w dni wolne, praca wg grafiku; w okresie próbnym umowa zlecenie; Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu: 1 Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: kelner* Typ propozycji: praca w wolne dni, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Chęć do pracy; uczciwość; dyspozycyjność; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana znajomość j. polskiego DANE PRACODAWCY Pracodawca: FASHION FOOD KN2018 MICHAŁ KRYSZTOF Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Adres: Adama Asnyka 2, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki Osoba do kontaktu: Michał Krysztof Numer telefonu: 694 411 590 fot. ilustracyjne pixabay
Myślisz o zmianie pracy, a mieszkasz w Zgorzelcu? Jedna z tych ofert może być dla ciebie! Pracownicy poszukiwani są w urzędzie miasta, restauracji, szkołach i przy pracach budowlanych. Sprawdź, co nowego na rynku pracy!
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!