Podsumowania eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego 2024 jury artystycznej rywalizacji dokonało w siedzibie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. łódzkiego Jury dokonało.
Spośród przekazanych 266 prac plastycznych przez 17 Zarządów Oddziałów Powiatowych ZOSP RP w finale wojewódzkim Jury wyłoniło prace :
I grupa (przedszkole):
- I miejsce Aleksander Stępień, Zespół Szkół w Zadzimiu, powiat poddębicki
- II miejsce Karol Maszczyk, Szkoła Podstawowa w Kurowicach- Oddział w Woli Rakowej, powiat łódzki -wschodni
- III miejsce Katarzyna Kołodziejczyk, Przedszkole Samorządowe w Wolborzu, powiat piotrkowski
- IV miejsce Jerzy Wojdyn, Publiczne Przedszkole w Poddębicach, powiat poddębicki
- V miejsce Pola Mikołajczyk Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czarnocinie, powiat piotrkowski
- Wyróżnienie Julia Kostrzewa, Szkoła Podstawowa w Przyłęku Dużym Oddział Przedszkolny, powiat brzeziński
- Wyróżnienie Adam Czupiała Zespół Szkolno- Przedszkolny w Gorzędowie, powiat radomszczański
- Wyróżnienie Szymon Stańczak, Przedszkole Samorządowe w Kiernozi, powiat łowicki
- Wyróżnienie Zuzanna Morka, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mierzycach, powiat wieluński
- Wyróżnienie Pola Sobczak, Przedszkole Miejskie Ozorków, powiat zgierski
II grupa (szkoły podstawowe klasy I-IV)
- I miejsce Zuzanna Zielińska, Szkoła Podstawowa w Błaszkach, powiat sieradzki
- II miejsce Iga Wojenka, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika Dzierzgówek, powiat łowicki
- III miejsce Marta Duszyńska Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r w Czastarach, powiat wieruszowski
- IV miejsce Tomasz Szymfel, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, powiat wieruszowski
- V miejsce Miłosz Mituła, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach, powiat wieluński
- Wyróżnienie Lena Szydłowska, Szkoła Podstawowa w Łaznowie, powiat tomaszowski
- Wyróżnienie Marta Rolewska, Szkoła Podstawowa w Kiernozi, powiat łowicki
- Wyróżnienie Adrian Kijo, Szkoła Podstawowa w Godzianowie, powiat skierniewicki
- Wyróżnienie Amelia Piekielna, Szkoła Podstawowa w Skomlinie, powiat wieluński
- Wyróżnienie Maksymilian Socha, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej, powiat brzeziński
III grupa (szkoły podstawowe klasy V-VIII):
- I miejsce Zofia Wróblewska, Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Opoczyńskim, powiat opoczyński
- II miejsce Łucja Krawczyk, Szkoła Podstawowa w Wieruszowie, powiat wieruszowski
- III miejsce Nikola Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, powiat bełchatowski
- IV miejsce Amelia Kowalczyk, Szkoła Podstawowa w Błaszkach, powiat sieradzki
- V miejsce Aleksandra Pawłowska OSP w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski
- Wyróżnienie Łucja Świderek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski
- Wyróżnienie Zofia Panek Zespół Szkół w Łubnicach, powiat wieruszowski
- Wyróżnienie Piotr Rutkowski, Szkoła Podstawowa w Popowie powiat łowicki
- Wyróżnienie Zuzanna Nowak Szkoła Podstawowa w Zielkowicach powiat łowicki
- Wyróżnienie Kalina Angerman, Szkoła Podstawowa w Warcie, powiat sieradzki
- Wyróżnienie Lidia Wieteska, Szkoła Podstawowa w Ujeździe, powiat tomaszowski
- Wyróżnienie Błażej Słodki, Szkoła Podstawowa w Mokrej Prawej, powiat skierniewicki
- Wyróżnienie Wiktoria Holak, Szkoła Podstawowa w Buczku, powiat łaski
- Wyróżnienie Martyna Tracz, Szkoła Podstawowa w Górze Św. Małgorzaty, powiat łęczycki
IV grupa (szkoły ponadpodstawowe):
- I miejsce Oliwia Malka, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski
- I miejsce Kinga Jasyk, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie, powiat wieruszowski
- III miejsce Bartłomiej Daszkowski, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski
- IV miejsce Magdalena Romanowska, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie, powiat wieruszowski
- V miejsce Patryk Słoń Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski
V grupa (dorośli):
- I miejsce Agnieszka Waleszczyk, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bełchatowie, powiat bełchatowski
- II miejsce Piotr Raszewski, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bełchatowie, powiat bełchatowski
- III miejsce Ewa Dobrzelak, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bełchatowie powiat bełchatowski
- IV miejsce Wiktoria Kacprzak, OSP w Kazimierzu, powiat pabianicki
- V miejsce Grzegorz Grodzki, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bełchatowie, powiat bełchatowski
Organizatorzy zachęcają do obserwowania profilu Oddziału Wojewódzki ZOSP RP woj. łódzkiego – LINK TUTAJ. KLIKNIJ zapowiadając, że już niebawem podadzą datę i miejsce organizacji uroczystego podsumowania konkursu.
Ewa Swoboda ze swoją Barbie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?